Na začátku všeho byla vize. Vize, která nás doprovází na naší dlouhé cestě každý den.

 

Vážíme si každého zákazníka, to není klišé...

Spolupráce s Vámi založená na přátelském vztahu a osobním přístupu. Vaše spokojenost nejen z uskutečněného obchodu, ale i z péče před, během a po samotném nákupu je pro nás pilířem naší práce. Snažíme se na sobě neustále pracovat a zdokonalovat své služby tak, abyste byli opravdu spokojeni. Chceme, aby nákupem věciček u nás spolupráce s Vámi nekončila, ale naopak začala. Víme, že ke splnění tohoto úkolu vede pouze poctivá a zodpovědná cesta. Toto nebereme jako řeči, ale jako základní morální kodex naší práce a naší cti.

 

Cesta, které věříme a po které jdeme...

Na jaře 2019 jsme spustili již naší druhou verzi e-shopu. Vznikl na základě našich zkušeností a zpětných informací, které jsme během každodenní práce na internetu za několik let posbírali. Přesně takhle vznikla naše vlajková loď, na které se právě nacházíte. Věříme a jsme přesvědčeni, že jsme investovali správně! Tomu, co děláme se věnujeme na 200%. Naši práci milujeme, a proto nám připadá správné investovat nejen čas, úsilí, naše zkušenosti, ale i kapitál. Ve svém životě máme sami rádi to nejlepší. Neuspokojí nás průměrné věci a služby na úkor ceny anebo různých kompromisů, které jsou často kontraproduktivní. Víme, že ze kvalitu se platí. A stejně tak jsme se snažili přistupovat k našemu novému e-shopu. Na našich zákaznících jsme nikdy nešetřili a nikdy to dělat nebudeme, naopak. S naším rozvojem rozvíjíme hlavně firmu, naše služby a servis pro Vás, naše zákazníky. Razíme zcela jinou cestu.

 

Napište nám Vaši kritiku, budeme za ni rádi. Je to pro nás ta nejcennější zpětná informace, kterou od Vás můžeme získat! Chceme mít spokojené zákazníky, kteří se k nám budou vracet, a toho docílíme pouze tehdy, když budeme reagovat na jejich přání. Své připomínky můžete poslat e-mailem na adresu info@thekids.cz a nebo nám je sdělit přes telefon +420 602 369 316.